Telefon:

+420 737 057 231

E-mail:

mimerky@gmail.com

Otevírací hodiny

Út - Pá: 16 - 20

Současný životní styl, kdy se děje vše rychle a děje se toho mnoho současně a jsme zavaleni informacemi, enormně vyčerpává naši Čchi (energii). Nedostatek pohybu při sedavém zaměstnání, neustálé hledění do obrazovek (počítač, TV, mobil), ponocování a nezdravá strava, to vše odčerpává naši energii. Výsledkem je „únavový syndrom“, „syndrom vyhoření“ apod. Jednoduchý způsob, jak Čchi v našich tělech doplnit, je cvičení Čchi-kung. Když ho podpoříte vyváženou stravou a čistým vzduchem, výsledek se zaručeně dostaví.

Zamyslete se, kdy jste si naposledy zacvičili. Před týdnem, dvěma či před měsícem? Člověk už je z toho všeho tak unavený, že se nedonutí ani k pravidelnému cvičení doma u obrazovky. A zase ta obrazovka! ;o) Pojďme si ze cvičení Čchi-kung udělat společenskou událost a návyk. Alespoň jednou týdně se sejít v pravidelnou dobu a zacvičit si Čchi-kung společně. Třeba v sobotu ráno, abychom doplnili a rozproudili naši energii a měli ji dostatek na celý víkend.

Společné cvičení Čchi-kung

Obvykle v sobotu od 8:00 do 8:30.

Sobota15. 06.
Sobota22. 06.
Sobota29. 06.

Přijďte si do masérny zacvičit Čchi-kung společně. ZDARMA. V menším počtu (do 4 lidí) si zacvičíme v masérně. Ve větším počtu si zacvičíme v přírodě. Zima je ještě daleko, to vyřešíme později. 🙂

Vezměte si pohodlné tepláky nebo legíny, karimatku a přijďte. Začínáme 4.5.2024.

Co je Čhi-kung?

Čchi-kung je čínská praxe zahrnující cvičení, dechové techniky a meditaci, která má za cíl zlepšit tok Čchi, což je podle tradiční čínské medicíny vitální energie, proudící skrz tělo. Cvičení Čchi-kung se zaměřuje na harmonizaci těla, mysli a ducha prostřednictvím plynulých, pomalých pohybů spojených s dýcháním a vizualizací. Praxe Čchi-kung má za cíl posílit tělo, uklidnit mysl a zlepšit tok energie, což má pozitivní vliv na celkové zdraví a pohodu jednotlivce.

Čchi-kung je tradiční čínská cesta ke zdraví, kondici, kontrole hmotnosti, klidné mysli, vysoké energii, zdravé kůži a vlasům. Cvičení Čchi-kung  vzniklo v Číně před více než 3000 lety a je vedle akupunktury, masáží, bylinného léčitelství a dietetiky, jedním z pěti pilířů tradiční čínské medicíny.

Základní
Ranní
Pro klouby
Pro zlepšení nálady
Pro zdravá záda
Pro podporu imunity
Pro 5 elementů
8 brokátů – delší verze
8 brokátů – kratší verze
8 brokátů
Ranní rutina